Y U K A R I

DUYURULAR

COVID-19 DÜZENLEMELERİ İLE İLGİLİ DUYURU

Değerli seyircilerimiz, yeni sezonda Covid-19 salgını nedeniyle tiyatro salonlarının kullanımı koşullarına göre sahnemizde düzenlemeler yaptık.

Sahnemizde oturma düzenini sosyal mesafe planına göre, %60 kapasiteyi aşmayacak ve seyirciler arası bir koltuk boşluk bırakılacak şekilde yerleştirdik.

Tiyatromuzun iklimlendirme sistemini, temiz havayla çalışacak şekilde ayarladık.

Misafirlerimizin etkinlik öncesinde, sırasında ve sonrasında maske takmaları zorunludur. Maskesiz kimse içeriye alınmayacak ve girişte ateş ölçümü yapılacaktır.

Fuayede kalabalık oluşumunu önlemek amacıyla, etkinlik öncesinde salon kapılarını erken açacağız ; oyun başlamadan önce ve oyun bitiminde misafirlerimizin sahneye kademeli olarak giriş -çıkış yapmalarını sağlayacağız.

Oyunların öncesinde ve sonrasında, fuaye, sahne ve kulis alanlarının düzenli olarak temizliğini ve dezenfeksiyon işlemlerini yapıyoruz. Tiyatromuzun çeşitli noktalarında dezenfektan bulunduruyoruz.

Misafirlerimizin etkinlik öncesi güvenli vakit geçirebilmeleri için, fuayemizdeki oturma alanlarını sosyal mesafe kurallarına uygun hale getirdik.